Rüyada abim askere gidiyordu

Rüyada abim askere gidiyordu kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada abim askere gidiyordu gördüyseniz:

  • Bazı kişileri beklenmedik jestlerinizle şaşırtabilirsiniz.

Rüyada abim askere gidiyordu içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına inanılır.

Rüyada askere gittiği halde tekrar askere gitmek eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına delalet eder.

Rüyada abim vuruldu herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abim öldü hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada abim bana kızıyor çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına tabir olunur.

Rüyada abim araba almış ömür boyu devam edeceğine, onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada abim cezaevine girdi rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada abim para verdi kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments