Rüyada abimin beni öldürmeye çalışması

Rüyada abimin beni öldürmeye çalışması işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, ömrünün de uzun olacağına yorulur.

Rüyada abimin beni öldürmeye çalışması gördüyseniz:

  • Harcamalarınızın karşılığını istediğiniz şekilde göreceksiniz.

Rüyada abimin beni öldürmeye çalışması kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına delalet etmektedir.

Rüyada abimin beni kovalaması aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, büyük aksilikler yaşayacağına işarettir.

Rüyada cin beni öldürmeye çalışmak rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına yorulur.

Rüyada abimin beni bıçaklandığını görmek kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, giden birinin geri döneceğine delalettir.

Rüyada bir kızın beni öldürmeye çalışması huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine delalettir.

Rüyada kadının beni öldürmeye çalışması işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına delalet eder.

Rüyada abim beni öldürmeye çalışıyordu huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada birisinin beni öldürmeye çalışması birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada abimin beni öldürmeye çalışması

  1. Benin abim yatılı okulda rüyam ise yatılı okulda ki abim kör idi ben ona yardım ediyordum sonra ne oldu bilmiyorum ama kör olmadığını anladım sonra beni kovalamaya başladı ben yoldaki herkedin arkasını gidiyordum ama o beni buluyodu sonrsçıdiğer abimin okuluna gidiyordum o okulda kaslı bir kuzenimde vardı diğer abim ile kuzenim en üst kata çık orada müdür var dedi sonra 4 kat yukarı çıktım müdür tuttu beni sonra beni kovalayan abim geldi ve müdüre bişeyler söyledi ben hiç kör olmadım diye ardından müdür ona inanmadı 10 tane falan öğrenci geldi çember kurdular ben oturuyorum abimde benim altımda ki kutunun içinde diğer abim kaçtı eve müdür banada kaç dedi ama ben kaçamam korkuyorum hem neden polise vermiyoruz ki dedim annem aklıma girdi .#rüyam bu kadar açıklarmısınız lütfen☹

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.