Rüyada ablamın kör olduğunu görmek

Rüyada ablamın kör olduğunu görmek iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ablamın kör olduğunu gördüyseniz:

  • Evlilik ya da aşk ilişkileriniz zayıf durumdadır.

Rüyada ablamın kör olduğunu görmek herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, kazanç kapılarının kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ablamın öldüğünü görmek hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ablamın evli olduğunu görmek çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına inanılır.

Rüyada ablamın kızı olduğunu görmek düşmanların önlerinin açılacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine yorulur.

Rüyada ablamın hamile olduğunu görmek çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ablamın çocuğunun olduğunu görmek yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ablamın oğlu olduğunu görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine yorulur.

Rüyada ablamın gözlerinin kör olduğunu görmek yöneticilik koltuğuna oturacağına, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments