Rüyada açık kadını kapalı görmek

Rüyada açık kadını kapalı görmek işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, hayırlı kararlar alacağına, ayıplı yolara sapacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, elinin döneceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, sorunların biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada açık kadını kapalı gördüyseniz:

  • Nedenlerini anlamaya çalışmalısınız.

Rüyada açık kadını kapalı görmek onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyada kapalı kadını açık görmek sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına işarettir.

Rüyada açık olan bir kadını kapalı görmek fesat kimselerin çıkacağına, kısmetlerinin bollaşacağına işaret eder.

Rüyada açık olan kadını kapalı görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada başı kapalı kadını açık görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapalı kadını başı açık görmek edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada açık bir kadını kapalı görmek yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, kazancının günden güne düşeceğine işarettir.

Rüyada kapalı kadını saçı açık görmek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, takdir toplayacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments