Rüyada adetli görmek

Rüyada adetli görmek özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, kara kara düşünür olacağına, maddi açıdan zarara uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada adetli gördüyseniz:

  • Beklenmedik bir karışıklıkla karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada adetli olmak parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına işaret eder.

Rüyada adetli kadın tövbelerinin allah katında karşılık göreceğine, geçim derdi yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adetli görmek kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eşini adetli görmek yanlış seçimler yapacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada adetli pedi görmek olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada adetli mezarlığa gitmek alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada adetli olduğunu görmek ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasını adetli görmek işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments