Rüyada ağlayarak dua etmek

Rüyada ağlayarak dua etmek borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, işlerden yana başarılar elde edileceğine, yaşamın kolaylaşacağına delalettir.

Rüyada ağlayarak dua etmek gördüyseniz:

  • Vereceğiniz ani kararlarla büyük paralar harcayabilirsiniz.

Rüyada ağlayarak öpüşmek ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağlayarak iş istemek sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağlayarak kan kusmak kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ağlayarak el öpmek işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağlayarak barışmak yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağlayarak gülmek sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına işaret eder.

Rüyada ağlayarak bayılmak ticarette ilerleyeceğine, yurtdışına gidileceğine işaret eder.

Rüyada ağlayarak uçmak bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments