Rüyada ağrı dağının patlaması

Rüyada ağrı dağının patlaması zamanını allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına inanılır.

Rüyada ağrı dağının patlaması gördüyseniz:

  • Çok fazla talepkar ya da ısrarcı olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ağrı dağının patlaması neşesinin de yerine geleceğine, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine yorulur.

Rüyada ağrı dağının zirvesine çıkmak sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine yorulur.

Rüyada buz dağının eridiğini görmek gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına delalettir.

Rüyada erciyes dağının patlaması yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine tabir olunur.

Rüyada ağri çekmek yaptığı her işle adından söz ettireceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada ağrı hissetmek daha sonra işlerin açılacağına, hayatının rast gitmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şiddetli ağrı çekmek sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağrı kesici hap görmek maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments