Rüyada ağzının olmadığını görmek

Rüyada ağzının olmadığını görmek birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına delalettir.

Rüyada ağzının olmadığını gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi her konuda serbest bırakın.

Rüyada ağzının olmadığını görmek daha rahat bir nefes alacağına, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada ağzının kan dolması işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ağzının içinde beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağzının kesilmesi kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına alamet eder.

Rüyada ağzının soğan kokması zararların üst üste geleceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzının içinin kanaması lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, fesada bulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzının içinde cam görmek sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzının acıdığını görmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments