Rüyada ahır ve at görmek

Rüyada ahır ve at görmek eline para geçeceğine, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüye, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, başarılarının her geçen gün artacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, önemli işler yapacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ahır ve at gördüyseniz:

  • Yaptığınız işlerde ağırlığınızı hissettirmeniz gerekebilir.

Rüyada ahır yıkamak alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ahır at görmek hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada boş ahır görmek büyük tartışmaların sonlanacağına, sürekli yerinde sayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ahır ve at görmek kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada bir ahir görmek üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ahır onarmak büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, işlerinde verimin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahır yapmak itibar kazanacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine inanılır.

Rüyada ahır görmek diyanet çaresiz ve çözümsüz kalacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments