Rüyada ahır yapmak

Rüyada ahır yapmak her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, hedeflerini tutturacağına, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ahır yapmak gördüyseniz:

  • İsteklerinizi elde etmek için harakete geçebilirsiniz, beklemeyin.

Rüyada ahır yıkamak uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahır at görmek şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada boş ahır görmek işinde çok büyük adımlar atacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına rivayet eder.

Rüyada ahır onarmak aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ahir görmek keyfinin olmayacağına, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ahır ve at görmek hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine inanılır.

Rüyada ahır yapmak başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yıkılan ahır görmek dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments