Rüyada ahır yıkamak

Rüyada ahır yıkamak hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, işlerini toparlayacağına, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada ahır yıkamak gördüyseniz:

  • Belli bir konuyu zorlama eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada ahır ve at görmek sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine işarettir.

Rüyada bir ahir görmek ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına alamet etmektedir.

Rüyada boş ahır görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına yorulur.

Rüyada ahır at görmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, mülkiyetinin de artacağına inanılır.

Rüyada ahır yıkamak hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye delalet etmektedir.

Rüyada ahır onarmak mutlu ve güzel günler yaşanacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ahır yapmak maddi sıkıntılardan kurtulmaya, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık bir araya geleceğine inanılır.

Rüyada büyük bir ahır yapmak yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments