Rüyada aile fotoğrafına bakmak

Rüyada aile fotoğrafına bakmak manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, ofisteki ağız tadının kaçacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, zararın telafi edileceğine, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, rahatının ve gelirinin artacağına işarettir.

Rüyada aile fotoğrafına bakmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bazı kişilerin asıl niyeti farklı olabilir, kulaklarınızı açmanızda fayda var.

Rüyada aile fotoğrafına bakmak kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, parasının azalacağına rivayet eder.

Rüyada fotoğrafına bakmak toplumda itibar ve takdir toplanacağına, ruhunun şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada erkek fotoğrafına bakmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin fotoğrafına bakmak huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, sıkıntılara neden olacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün fotoğrafına bakmak çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya rivayet eder.

Rüyada başkasının fotoğrafına bakmak alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin fotoğrafına bakmak küskünlük yaşanacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafına bakmak işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, korkularının üzerine gideceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments