Rüyada ailenin katledildiğini görmek

Rüyada ailenin katledildiğini görmek daha çok iş yapacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, saygınlığının da artacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına işarettir.

Rüyada ailenin katledildiğini gördüyseniz:

  • Maddi konularla ilgili şikayetleriniz olmasına rağmen, harcamalarınızı kısmıyorsanız, bütçe planlaması yapmıyorsanız veya sadece konuşup pratiğe dökemiyorsanız eleştirilere hazır olun.

Rüyada ailenin katledildiğini görmek sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada müslümanların katledildiğini görmek başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine tabir olunur.

Rüyada birinin katledildiğini görmek moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada insanların katledildiğini görmek yaptığı hataları düzelteceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine delalettir.

Rüyada tüm ailenin öldürülmesi rahat bir hayat süreceğine, çalıştığına değeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ailenin eve gelmesi karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada ailenin ölmesi iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, elindekileri de yitireceğine delalettir.

Rüyada bir ailenin katledilmesi ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments