Rüyada akarsuda balık avlamak

Rüyada akarsuda balık avlamak sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, moral olarak çok iyi hissedeceğine, önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada akarsuda balık avlamak gördüyseniz:

  • Bazı konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini veya sonuçlanmasını istiyorsanız, bazı sırlar saklamanız gerekebilir.

Rüyada akarsuda balık avlamak geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada akarsuda balık yakalamak rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine yorulur.

Rüyada temiz akarsuda balık tutmak yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada akarsuda balık görmek kötü günler görüleceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada akarsuda büyük balık görmek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, maddi sorunlarının artacağına yorulur.

Rüyada berrak akarsuda balık görmek yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına delalettir.

Rüyada akarsuda balık tutmak sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına alamet eder.

Rüyada akarsuda elle balık tutmak büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments