Rüyada akrabanın erkek çocuğunun olduğunu görmek

Rüyada akrabanın erkek çocuğunun olduğunu görmek başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, adım atarken çok zorlanacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, ilerleyeceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine inanılır.

Rüyada akrabanın erkek çocuğunun olduğunu gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda da olumlu gelişmeler var.

Rüyada akrabanın erkek çocuğunun olduğunu görmek bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine, fenalıkta bulunmaya alamet eder.

Rüyada yakın akrabanın erkek çocuğunun olduğunu görmek yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada bir akrabanın erkek çocuğu olduğunu görmek özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına yorulur.

Rüyada erkek çocuğunun var olduğunu görmek bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine delalettir.

Rüyada çocuğunun olduğunu görmek erkek maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, karısı şile arasının çok iyi olacağına tabir olunur.

Rüyada üç erkek çocuğunun olduğunu görmek böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğunun olduğunu öğrenmek işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına delalettir.

Rüyada erkek çocuğunun hamile olduğunu görmek sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments