Rüyada akrep zehrini görmek

Rüyada akrep zehrini görmek kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, bol dua edeceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada akrep zehrini gördüyseniz:

  • Karşılaşacağınız kişiler veya elinize geçen bilgiler daha parlak bir geleceğin işaretleri olabilir.

Rüyada akrep zehrini görmek eşiyle arasına nifak sokulacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada akrep sokması ve zehrini çıkarmak hayatın keyifli bir hale geleceğine, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine yorulur.

Rüyada yılan zehrini emmek iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın zehrini emmek aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada yılanın zehrini almak hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah yılan zehrini çıkarmak hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına tabir olunur.

Rüyada yılan sokması ve zehrini çıkarmak yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, konfor içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılan öldürmek ve zehrini akıtmak kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, isteklerinin erteleneceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments