Rüyada akşam yemeğine davet edilmek

Rüyada akşam yemeğine davet edilmek kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, verilen bütün emeklerin heba olacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, müjdeli bir haber alacağına, hayatın rüya sahibine güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada akşam yemeğine davet edilmek gördüyseniz:

  • Ufukta sevgi dolu ilişkiler var.

Rüyada akşam yemeğine davet edilmek yanlış yollardan döneceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine inanılır.

Rüyada davet yemeğine gitmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine yorulur.

Rüyada akşam yemeğine gitmek çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine inanılır.

Rüyada iftar yemeğine davet edilmek kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü yemeğine gitmek art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada iftar yemeğine çağrılmak mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hayır yemeğine gitmek insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına yorulur.

Rüyada sünnet yemeğine gitmek etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments