Rüyada aldatıldığını itiraf etmek

Rüyada aldatıldığını itiraf etmek yalan söylemeyeceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine yorulur.

Rüyada aldatıldığını itiraf etmek gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenmeniz bazı sorunlara beklenmedik çözümler getirmenizi sağlayabilir.

Rüyada aldatıldığını itiraf etmek hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada itiraf dinlemek güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına inanılır.

Rüyada aldatıldığını öğrenmek büyük atılımların yapılacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada aldatıldığını yakalamak kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada aldatıldığını anlamak güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına delalettir.

Rüyada günahını itiraf etmek özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgi itiraf etmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada yalanı itiraf etmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments