Rüyada alışveriş merkezinde kalmak

Rüyada alışveriş merkezinde kalmak atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına alamet eder.

Rüyada alışveriş merkezinde kalmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, duyacağınız ani fiziksel itilimleri aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz.

Rüyada alışveriş merkezinde kalmak zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada alışveriş merkezinde asansöre binmek hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada alışveriş merkezinde çalışmak rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalet eder.

Rüyada alışveriş merkezinde kaybolmak kendisiyle de gururlanacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada alışveriş merkezinde alışveriş yapmak hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine inanılır.

Rüyada alışveriş merkezinde koşmak türlü musibetlere uğrayacağına, rızık bolluğu içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada alışveriş merkezinde dolaşmak tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir alışveriş merkezinde olmak hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.