Rüyada allahtan bir şey istemek

Rüyada allahtan bir şey istemek büyük bir kazanç elde edileceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, neşesinin yerine geleceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına inanılır.

Rüyada allahtan bir şey istemek gördüyseniz:

  • Başkalarının ilişkileriyle uğraşmak yerine kendi ilişkilerinize ağırlık vermelisiniz.

Rüyada allahtan kaçmak yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada allahtan korkmak uzun yıllar yaşayacağına, umutlanacağına tabir olunur.

Rüyada allahtan bir şey istemek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada allahtan ev istemek başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada allahtan sabır dilemek rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına alamet eder.

Rüyada allahtan yardım almak parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına işaret eder.

Rüyada allahtan müjde almak çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, büyük tartışmalara gireceğine rivayet eder.

Rüyada allahtan ölümü istemek günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.