Rüyada alnın kararması

Rüyada alnın kararması çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, kendi işine sahip olacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, hasret gidereceğine işaret eder.

Rüyada alnın kararması gördüyseniz:

  • İkna edici haliniz size çok şey kazandırabilir.

Rüyada alnın kararması omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alnın beyazlaması geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine işarettir.

Rüyada alnın tüylenmesi çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına işaret eder.

Rüyada alnın parlaması eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, sorunlarının yakın bir zamanda allah’ın izni ile son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada alnın kızarması işlerin düze çıkarılacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına inanılır.

Rüyada alnın morarması kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada alnın delinmesi başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada alnın yanması dileklerinin kabul olacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments