Rüyada altın yüzük tamir ettirmek

Rüyada altın yüzük tamir ettirmek karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine, itibar edineceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, girdiği işleri kaybedeceğine delalettir.

Rüyada altın yüzük tamir ettirmek gördüyseniz:

  • İç sesiniz, özel yaşamınızı ilgilendiren konularda sizi en doğru yöne yönlendirebilir.

Rüyada altın yüzük tamir ettirmek iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzük tamir etmek yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine inanılır.

Rüyada altın yüzük görmek altın bilezik sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada altın yüzük ve altın küpe görmek hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın yüzük altın kolye görmek bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına rivayet eder.

Rüyada sol yüzük parmağında altın yüzük görmek hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada yüzük tamir ettirmek sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada altın bilezik ve altın yüzük görmek almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments