Rüyada altına yapan adam görmek

Rüyada altına yapan adam görmek elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada altına yapan adam gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen veya geride kalmanıza neden olan iş birliklerini veya ilişkileri sorgulayabilirsiniz.

Rüyada altına yapan adam görmek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada altına yapan kadın görmek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine alamet eder.

Rüyada altına yapan bebek zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, problemlerinin biteceğine inanılır.

Rüyada altına çiş yapan bebek görmek işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada altına kaka yapan bebek görmek toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına alamet eder.

Rüyada çiş yapan adam görmek kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, şansının kendinden yana olacağına yorulmaktadır.

Rüyada temizlik yapan adam görmek sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, başarıya giden yolların açık olacağına delalettir.

Rüyada büyü yapan adam görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments