Rüyada alyans seçtiğini görmek

Rüyada alyans seçtiğini görmek daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine, ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada alyans seçtiğini gördüyseniz:

  • Endişelerinizi dile getirmekten çekinmeyin.

Rüyada alyans seçtiğini görmek sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına tabir olunur.

Rüyada davetiye seçtiğini görmek çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine işaret eder.

Rüyada elbise seçtiğini görmek kazancın her daim artacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına alamet eder.

Rüyada başkasının gelinlik seçtiğini görmek büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, bunu da herkese ilan edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yumurta seçtiğini görmek büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada karpuz seçtiğini görmek yeni gayrimenkuller alınacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada incir seçtiğini görmek yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına rivayet eder.

Rüyada alyans üstüne alyans takmak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments