Rüyada anahtar takımı bulmak

Rüyada anahtar takımı bulmak keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine inanılır.

Rüyada anahtar takımı bulmak gördüyseniz:

  • Diğer kişilerin hayatlarına neşe, kolaylık veya zenginlik katmak için gerekli her şeye sahipsiniz.

Rüyada anahtar takımı bulmak attığı her adımı düşüneceğine, eğer şifaysa da şifasını bulacağına işaret eder.

Rüyada anahtar takımı görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, o masumların bedduasını alacağına delalettir.

Rüyada bornoz takımı kendisi ile baş başa kalacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş takımı görmek yolunda huzurla devam edeceğine, hastalıkların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada set takımı görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebek takımı görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına işarettir.

Rüyada makyaj takımı almak birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı pijama takımı büyük maddi zararlara uğrayacağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments