Rüyada anne babanın yanına gitmek

Rüyada anne babanın yanına gitmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, ele geçen parada artış olacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına rivayet eder.

Rüyada anne babanın yanına gitmek gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizin fazla üzerine gitmemelisiniz.

Rüyada anne babanın yanına gitmek maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne babanın yanına gelmesi elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanın yanına gelmesi inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş babanın yanına gitmek sağlığının ve moralinin bozulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, işi ile gündeme geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın oğlunu yanına çağırması hane içine ay doğacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına alamet eder.

Rüyada babanın yanına gitmek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada ölen babanın yanına çağırması inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, gururlandıracak işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babanın yanına oturmak kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments