Rüyada anne sütünü görmek

Rüyada anne sütünü görmek aileye yeni bir bebeğin katılacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, kazancının düşeceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına delalet eder.

Rüyada anne sütünü gördüyseniz:

  • Daha az kafa karıştırıcı olmaya dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada anne sütünü görmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına rivayet eder.

Rüyada anne sütünü sağmak büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına delalettir.

Rüyada anne sütünü yüze sürmek çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine delalet eder.

Rüyada anne sütünü yüzüne sürmek evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada kendi anne sütünü görmek sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına işarettir.

Rüyada sütünü görmek kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine inanılır.

Rüyada kendini sütünü sağmak sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına alamet eder.

Rüyada keçinin sütünü sağmak mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, rızkının kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments