Rüyada anne ve babanın kanser olduğunu görmek

Rüyada anne ve babanın kanser olduğunu görmek hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, mutlu olacağınıza tabir olunur.

Rüyada anne ve babanın kanser olduğunu gördüyseniz:

  • Gerçek duygularınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Rüyada anne babanın kanser olduğunu görmek kendine olan güvenini yitireceğine, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada anne ve babanın kanser olduğunu görmek işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına delalettir.

Rüyada anne babanın kanser olduğunu öğrenmek hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, bunalıma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın kanser olduğunu görmek bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada ölmüş babanın kanser olduğunu görmek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, sorunların çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babanın kanser olduğunu öğrenmek mal ve mülk sahibi olunacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada anne babanın öldüğünü zannetmek yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada bir anne babanın öldüğünü görmek yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments