Rüyada annemin ağladığını

Rüyada annemin ağladığını sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, projelerinin engellenmeye çalışılacağına, kısmetlerinden olacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, yokluk içine gireceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine işaret eder.

Rüyada annemin ağladığını gördüyseniz:

  • Yeni ilişkilere, fırsatlara veya maceralara yer açmalısınız.

Rüyada annemin öpmesi çok büyük atılımlar yapılacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada annemin ölmesi aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, şansının kötüye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin ağlaması güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına tabir olunur.

Rüyada annemin yüzmesi adının her yerde geçeceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada annemin konuşması özgüveninin bitme noktasına geleceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine delalettir.

Rüyada annemin yaralanması hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, işlerini tek başına yöneteceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin araba içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada annemin kaybolması iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments