Rüyada annemin bana balık vermesi

Rüyada annemin bana balık vermesi istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine delalet eder.

Rüyada annemin bana balık vermesi gördüyseniz:

  • Ya maddi açıdan güçlenecek veya da işinizde terfi edeceksiniz.

Rüyada annemin bana balık vermesi ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada annemin bana dua etmesi sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine işaret eder.

Rüyada annemin bana tükürmesi geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, zorlukların artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annemin bana ev alması maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına yorulur.

Rüyada annemin bana seslenmesi rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına yorulur.

Rüyada annemin bana inanmaması yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada annemin bana küstüğünü görmek alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına delalet eder.

Rüyada annemin bana ateş etmesi kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments