Rüyada annemin göğsünde yara görmek

Rüyada annemin göğsünde yara görmek yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, bir rahat yüzü görmeyeceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına yorulmaktadır.

Rüyada annemin göğsünde yara gördüyseniz:

  • Çevrenizde bulunan herkesle aynı fikirleri paylaşmayı bekliyorsunuz.

Rüyada annemin göğsünde yara görmek çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına rivayet eder.

Rüyada göğsünde yara işlerin büyük kazanç sağlayacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine yorulur.

Rüyada sağ göğsünde yara görmek mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına yorulur.

Rüyada sol göğsünde yara görmek çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada kadının göğsünde yara görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine delalettir.

Rüyada kendi göğsünde yara görmek üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada göğsünde yara izi görmek hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin göğsünde yara görmek hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments