Rüyada annenin bisküvi vermesi

Rüyada annenin bisküvi vermesi kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada annenin bisküvi vermesi gördüyseniz:

  • Kendiniz için yaşamaya çalışmalısınız.

Rüyada annenin bisküvi vermesi huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bisküvi almak laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bisküvi toplamak eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bisküvi paylaşmak içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine delalettir.

Rüyada bisküvi vermek çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bisküvi yemek buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına işarettir.

Rüyada tuzlu bisküvi görmek rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada bisküvi pasta yemek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments