Rüyada annenin can çekişmesi

Rüyada annenin can çekişmesi allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, gayrimenkul işine girileceğine, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin can çekişmesi gördüyseniz:

  • Daha önce ziyaret etmediğiniz yerleri ziyaret edebilir, alışılmadık aktivitelere katılımda bulunmanız durumunda size iyi bir gelecek vaat eden yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada dul annenin evlenmesi nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü annenin ölmesi kendisine yeni uğraşlar bulacağına, çok daha büyük işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annenin kapanması kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına inanılır.

Rüyada annenin ısırması fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada annenin süt içmesi başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada annenin ölümü sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine inanılır.

Rüyada annenin gel demesi halsizleşeceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin dirilmesi farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.