Rüyada annenin gözleme yaptığını görmek

Rüyada annenin gözleme yaptığını görmek attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin gözleme yaptığını gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerde şansınız kapalı, önemli bir randevunuz varsa onu ertelemenizde fayda var.

Rüyada annenin gözleme yaptığını görmek başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annemin gözleme yaptığını görmek elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin gözleme yaptığını görmek başka alanlara yöneleceğine, elinize para geçeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin gözleme yaptığını görmek çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına işarettir.

Rüyada başkasının gözleme yaptığını görmek darlanacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin gözleme yapması hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, mutluluğunun büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada annenin çiş yaptığını görmek girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata delalettir.

Rüyada annenin kek yaptığını görmek borçların biteceğine, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments