Rüyada annenin kanser

Rüyada annenin kanser sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, olumsuz olaylar yaşayacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, saygınlık göreceğine, sevinç ve mutluluğa, bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine delalettir.

Rüyada annenin kanser gördüyseniz:

  • Kaynaklarınızı değerlendirirken ani karar almamaya özen gösterin.

Rüyada annenin hastalanması sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada annenin işe girmesi ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine alamet eder.

Rüyada annenin öpmek tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada annenin öldürmesi kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada annenin tutuklanması zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına yorulur.

Rüyada annenin saldırması sağlığının yerinde olacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına delalettir.

Rüyada bir annenin feryadı patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine, verimin kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin boğulduğunu hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments