Rüyada annenin oğluna altın bilezik vermesi

Rüyada annenin oğluna altın bilezik vermesi başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, özgüveninin yerine geleceğine, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, rütbe edineceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin oğluna altın bilezik vermesi gördüyseniz:

  • Biraz arka planda kalmakta fayda var.

Rüyada annenin oğluna altın bilezik vermesi yorgunluktan ve uzun zamandan beri aynı işi yapmaktan ötürü çok sıkıntılı olacağı, bu yüzden dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada annenin oğluna altın vermesi atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş annenin oğluna altın vermesi çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de allah tarafından kendisine nasip edileceğine işarettir.

Rüyada ölen annenin oğluna altın vermesi çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine işarettir.

Rüyada ölmüş annenin altın bilezik vermesi düşmanlarına da dost olacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen annenin altın bilezik vermesi sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada annenin altın bilezik taktığını görmek lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, maddi açıdan ferahlamaya işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin kızına altın bilezik takması dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cemil avşar

Ruyamda annemin bana bozdurmam için verdiği altın bilezik neye rivayet eder