Rüyada annenin sevdiğin kişiyi istememesi

Rüyada annenin sevdiğin kişiyi istememesi hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, dertlerinin günden güne artacağına, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, ticarette zarar edeceğine işarettir.

Rüyada annenin sevdiğin kişiyi istememesi gördüyseniz:

  • Bazı konuların, planların veya projelerin çok fazla üzerine düşüyor olabilirsiniz.

Rüyada annenin sevdiğin kişiyi istememesi stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada annenin kızının evleneceği kişiyi görmesi sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, övgü dolu sözler işiteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişiyi özlemek çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi umursamamak kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, onlardan taraf hayır göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi ıslatmak tatil ya da dünya turuna çıkacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi ölü görmek helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, hayır duaları alacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişiyi terslemek sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada hep sevdiğin kişiyi görmek sorunların yeni sorunlar doğuracağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buse

Rüyamda sevgilimle telefonda mesajlaşırken annem ayrılmak anlamında bırak artık o çocuğu diyodu