Rüyada annesinin öldüğü görmek

Rüyada annesinin öldüğü görmek aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, kendisini ona adayacağına, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annesinin öldüğü gördüyseniz:

  • Aceleye getirmek hiç kimsenin yararına olmayabilir.

Rüyada annesinin öldüğü görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada annesinin öldüğü haberini almak kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, giderlerin artış göstereceğine yorulur.

Rüyada annesinin öldüğü için ağlamak ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğu kişiyi maddi konularda zayıf düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada kel olduğu görmek kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada küs olduğu sevdiğine sarılmak resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğu birinin ağlaması yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, kimden akıl soracağına delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğu birinin sarılması başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments