Rüyada antika eşya çalmak

Rüyada antika eşya çalmak atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada antika eşya çalmak gördüyseniz:

 • Harcamalarınızı dikkatle ele almanız gerekiyor, yaklaşan yılbaşı harcamaları iyice arttırabilir.

Rüyada antika eşya çalmak kederinin dağılacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine yorulur.

Rüyada antika eşya eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına işaret eder.

Rüyada antika eşya görmek ne demek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada antika bakır eşya görmek üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada antika eşya satmak daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada antika eşya almak harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, yeni bir makama sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada antika eşya toplamak çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Rüyada antika eşya bulmak hile ile mal elde edeceğine, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada antika eşya çalmak

 1. Merhaba
  Ben rüyamda çalıştığım bir iş yerinin kasasını açmıştım kasada altın antika değeri olan figürler var dı Rüyamda çocuklar da yanımdaydı çocuklarla beraber o kasadaki bazlı değerli figürleri çaldık

  • Allâme der ki,
   Görülen rüya rahatlığa, ağız tadına ve yaşama delalettir. Rüya tabirine göre moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine; dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına; hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.