Rüyada arabanın aynası görmek

Rüyada arabanın aynası görmek emeklerin boşa gitmeyeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, işini büyüteceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına rivayet eder.

Rüyada arabanın aynası gördüyseniz:

  • Bir ziyaret veya yüz yüze yapılacak bir konuşma bazı kararlar almanızda etkili olabilir.

Rüyada arabanın aynası görmek ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada arabanın aynası kırılması hayata karşı cesaretleneceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine yorulmaktadır.

Rüyada el aynası almak kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına alamet eder.

Rüyada kırık boy aynası görmek kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, yeni işlere girişileceğine işaret eder.

Rüyada gelin aynası görmek maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada araba yan aynası görmek para pul sahibi olacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, huzursuzlukların son bulacağına delalettir.

Rüyada banyo aynası görmek çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına işarettir.

Rüyada lavabo aynası görmek hayatını stresten uzakta geçireceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.