Rüyada arabanın kapısının kırıldığını görmek

Rüyada arabanın kapısının kırıldığını görmek rüya sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, bundan hayır göreceğine, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, sorunlarının ortadan kalkacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına inanılır.

Rüyada arabanın kapısının kırıldığını gördüyseniz:

  • Ev, aile veya sağlık başlıklı konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Rüyada arabanın kapısının kırıldığını görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşunun kapısının kırıldığını görmek işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına yorulur.

Rüyada arabanın kapısının bozulması başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine delalettir.

Rüyada arabanın kapısının olmaması iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada arabanın kapısının düştüğünü görmek üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sokak kapısının kırıldığını görmek hileye, fesada bulaşacağına, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına delalettir.

Rüyada arabanın kapısının çalınması atılan adımların zarar getireceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada arabanın kapısının kırılması yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments