Rüyada arapça kitabı görmek

Rüyada arapça kitabı görmek işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, uzun süre işsizlik çekeceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, anlaşmalardan cayılacağına, şansın kaçacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada arapça kitabı gördüyseniz:

  • Yanıltıcı konular veya kişiler dikkat gerektiriyor.

Rüyada arapça kitabı görmek rakiplerini mağlup edeceğine, ekmeksiz ve aşsız kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada arapça ders kitabı görmek geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına delalettir.

Rüyada şiir kitabı borçlarının da kapanacağına, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dua kitabı bulmak sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına işaret eder.

Rüyada dua kitabı vermek ofisteki ağız tadının kaçacağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarih kitabı aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, dostlarıyla bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüyada bir kitabı bitirmek yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada aşk kitabı almak alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments