Rüyada arkadaşım telefonumu çaldı

Rüyada arkadaşım telefonumu çaldı sahip olduğu zenginliğin de artacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, kişinin geri planda kalacağına, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, yanlış işlere girip mutsuz olacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşım telefonumu çaldı gördüyseniz:

  • Zor kararlar almak zorunda olmanız sizi uykusuz bırakabilir.

Rüyada arkadaşım telefonumu çaldı asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulur.

Rüyada arkadaşım telefonumu kırdı zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonumu görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına inanılır.

Rüyada telefonumu kırdılar iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babamın telefonumu alması yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, mubah olmayan yollara sapacağına işaret etmektedir.

Rüyada biri telefonumu kırdı yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin telefonumu karıştırması verilen kararların geri çekileceğine, koyu muhabbette kalacağına işarettir.

Rüyada annem telefonumu kırdı paraya ve mala kavuşacağına, çok büyük bir rahata ereceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments