Rüyada arkadaşımın bebeğini görmek

Rüyada arkadaşımın bebeğini görmek aile içinde geçiminin zorlaşacağına, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, borçlarının kalmayacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşımın bebeğini gördüyseniz:

  • Kendinize veya bir yakınınıza ait, önemsiz bir sağlık sorununu gözünüzde büyüterek telaşlanmanız olasıdır.

Rüyada arkadaşımın bebeğini görmek çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşımın erkek bebeğini sevmek aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşımın bebeğini sevmek hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşımın bebeğini emzirmek arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye yorulur.

Rüyada arkadaşımın evlenmesi kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine delalettir.

Rüyada arkadaşımın ölmesi çok büyük bir şok yaşayacağına, işlerinde başarılı olacağına işarettir.

Rüyada arkadaşımın bana büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına delalettir.

Rüyada arkadaşımın öpmesi dertleri biteceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments