Rüyada arkadaşımın düğününü görmek

Rüyada arkadaşımın düğününü görmek zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, önemli atılımlar yapacağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşımın düğününü gördüyseniz:

  • Romantizm belli ilişkilerinizi güçlendirebilir.

Rüyada arkadaşımın düğününü görmek günden güne daha artan başarılar kazanacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada düğününü kaçırmak gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada düğününü uzaktan izlemek sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evladının düğününü görmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada komşusunun düğününü görmek bekarlar için evlenmeye, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına inanılır.

Rüyada kendini düğününü görmek el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına ve hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, zor günlerin biteceğine inanılır.

Rüyada kendi düğününü beğenmemek iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanının düğününü görmek attığı her adımda zarara uğrayacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments