Rüyada arkadaşının saçlarının uzadığını görmek

Rüyada arkadaşının saçlarının uzadığını görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, kısmetlerin çoğalacağına, bol bol hayır duası alınacağına, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının saçlarının uzadığını gördüyseniz:

  • Daha fazla sosyalleşerek, eski tanıdık veya meslektaşlarla bir araya gelerek ya da iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanarak belli konularda başarı veya ilerleme kaydedebilirsiniz.

Rüyada arkadaşının saçlarının uzadığını görmek kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine alamet eder.

Rüyada bir arkadaşının saçlarının uzadığını görmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin saçlarının uzadığını görmek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin saçlarının uzadığını görmek deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının saçlarının uzadığını görmek yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada kocasının saçlarının uzadığını görmek büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada saçlarının birden uzadığını görmek iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarının uzadığını ve güzelleştiğini görmek çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments