Rüyada arkadaşınla sevgilisini görmek

Rüyada arkadaşınla sevgilisini görmek iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşınla sevgilisini gördüyseniz:

  • İş hayatınızı ilgilendiren fırsatlar imajınızı güçlendirmenize yardım edebilir.

Rüyada arkadaşınla sevgilisini görmek başarı için fırsatların artacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşınla sevgilisini görmek ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşınla eski sevgilisini görmek eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sevgilisini bırakmak yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, dinini yaşayacağına işarettir.

Rüyada sevgilisini saklamak iyi geçiminin devam edeceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada abi ve sevgilisini görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisini eve almak tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisini öpmek ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, kazancının günden güne artacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments