Rüyada asker geçişi görmek

Rüyada asker geçişi görmek rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, hem hayatının kurtulacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada asker geçişi gördüyseniz:

  • Birtakım insanların gereksiz kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada asker geçişi görmek maddi gücünü kaybedeceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine yorulur.

Rüyada asker olmak asker görmek çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına rivayet eder.

Rüyada asker asker görmek atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada asker olmak asker kıyafeti giymek muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada asker ve asker arabası görmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada asker görmek asker olmak beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine alamet eder.

Rüyada asker gör ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asker eti yemek çok istediklerinin allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments