Rüyada asker yeşili ayakkabı görmek

Rüyada asker yeşili ayakkabı görmek sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada asker yeşili ayakkabı gördüyseniz:

  • Aşırılıklardan kaçınılmaması durumunda maddi, duygusal veya fiziksel sorunlar söz konusu olabilir.

Rüyada asker yeşili ayakkabı görmek böylece hayata yeniden sarılacağına, gücünün azalacağına delalet eder.

Rüyada asker yeşili görmek parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada asker yeşili yılan görmek ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine inanılır.

Rüyada asker yeşili pantolon giymek neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, hayata daha sıkı tutunacağına işaret eder.

Rüyada asker yeşili eşarp görmek iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada su yeşili ayakkabı giymek çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, bir sebeple büyük hatalar yapılacağına delalettir.

Rüyada asker yeşili çanta görmek kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına inanılır.

Rüyada asker yeşili etek giymek insanların hayranlığını kazanacağına, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments