Rüyada askerdeki sevgiliyi aldatmak

Rüyada askerdeki sevgiliyi aldatmak kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, her istediğini elde edeceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada askerdeki sevgiliyi aldatmak gördüyseniz:

  • Kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız.

Rüyada askerdeki sevgiliyi aldatmak enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, adının ve şanının yürüyeceğine yorulur.

Rüyada askerdeki sevgiliyi görmek maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına rivayet eder.

Rüyada askerdeki eski sevgiliyi görmek kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada askerdeki nişanlıyı görmek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına inanılır.

Rüyada askerdeki eşini görmek eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına delalet eder.

Rüyada askerdeki arkadaşını görmek ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına işarettir.

Rüyada askerdeki akrabasını görmek kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına rivayet eder.

Rüyada askerdeki kardeşinin geldiğini görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments